Енергетики ліквідовують електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктів

За інформацією ПрАТ “Львівобленерго” станом на 08:00 год 11 березня, внаслідок несприятливих погодних умов, що супроводжувалося шквальними поривами вітру до 30 м/с, виникли пошкодження в електричних мережах.

Знеструмлені 25 повітряних ліній електропередач ПЛ 6-10кВ повністю та 12 частково.

Тимчасово без електропостачання залишаються 96 населених пунктів (56 повністю та 40 частково).

Пошкодження в електромережах усувають 18 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 23 особи та 80 од. техніки.

У звязку із тим, що до кінця доби 11 березня очікується сильний  вітер (південно-західний з переходом на північно-західний) з поривами 25 – 30 м/с, по західній та південній частині подекуди шквали до 34 м/с, місцями гроза, град, на території області зберігається другий рівень небезпечності, помаранчевий.

Нагадуємо, що під час сильного вітру не слід перебувати поруч з деревами, рекламними щитами, парканами, і не паркувати поруч з ними автомобілі.

У випадку, якщо ви побачили місця обриву проводу лінії електропередачі – не наближайтесь до нього на відстань менше восьми метрів, це смертельно небезпечно – терміново зателефонуйте на номер: 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*