Енергетичний розвиток області – Олег Синютка зустрівся із представниками «Укренерго»

4 липня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками державного підприємства «НЕК «Укренерго». Серед центральних тем зустрічі – питання кадрів, заробітної плати та інвестиційного розвитку підприємства.

Як зазначив т.в.о. директора  ДП «НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук наразі підприємство проводить оптимізацію кадрового ресурсу із збільшенням заробітної плати. Відтак, як він наголосив, першочерговим є залучення кваліфікованих кадрів на всіх ланках роботи підприємства.

Також Всеволод Ковальчук зупинився на інвестиційній програмі Західної електроенергетичної системи ДП «НЕК «Укренерго» згідно з якою запланована модернізація та ремонт електричних підстанцій на території п’яти західних областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської. Згідно з інвестпрограмою на 2018 рік передбачено 173,1 млн грн, з яких 128,9 планують скерувати на Львівщину.  Зазначимо, що Західна ЕС у Львівсьій області експлуатує 8 електропідстанцій потужністю 220-750 кВ та 1301,3 км магістральних ліній електропередавання 220-750 кВ.

У свою чергу очільник області запевнив представників компанії у сприянні забезпечення необхідної координації між сторонами у процесі реалізації інвестпрограми, та наголосив на важливості розвитку магістральних електричних мереж з метою введення нових потужностей – об’єктів альтернативної енергетики у районах області. Як зазначив Олег Синютка збільшення вироблення електроенергії з альтернативних джерел  – це екологічна чистота, невичерпні можливості та енергетична незалежність області та країни в цілому.

Також в межах зустрічі порушили питання організації комплексу заходів, спрямованих на запровадження захисту підстанцій Західної електроенергетичної системи від терористичних та диверсійних небезпек.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*