ЕЛЕКТРОПОЇЗД №6023/6024 ЛЬВІВ–СЯНКИ–ЛЬВІВ ПОВЕРНЕТЬСЯ НА МАРШРУТ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ЗАВОДСЬКОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ

Без названия

На звернення Турківської РДА та районної ради щодо повернення на маршрут приміського електропоїзда №6023/6024 сполученням Львів–Сянки–Львів надійшла відповідь керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» за підписами в.о. першого заступника директора регіональної філії Я.А. Федака та начальника служби приміських перевезень С.В. Перерви такого змісту:

«Приміські перевезення на сьогодні здійснюються в умовах гострої нестачі справного рухомого складу, його оновлення протягом останніх років не проводилося з причин відсутності достатнього фінансування.  Для покращення цього становища керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» вживає заходи організаційно-технічного характеру, одним з яких є відправлення електропоїзда серії ЕР-2Т № 7250 на капітальний ремонт у ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Під час виконання ремонтних робіт у ПрАТ «КЕВРЗ» виникли труднощі щодо закупівлі запасних частин для ремонту, що потребує продовження терміну ремонту, у зв’язку з цим продовжується відміна курсування приміського поїзда №6023/6024 сполученням Львів–Сянки–Львів з 16.04.2018 на час до червня місяця.

Враховуючи вищенаведене та взаємну співпрацю, просимо Вас вибачення за тимчасові незручності. Курсування поїзда №6023/6024 Львів–Сянки–Львів буде відновлено в першій декаді червня 2018 року».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*