Експортний потенціал Львівщини представили на зустрічі з учасниками Львівської бізнес-школи УКУ

9 лютого у Львівській ОДА відбулась зустріч з представниками навчальної програми «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу» Львівської бізнес-школи УКУ.

Відтак, усіх присутніх ознайомили з досягненнями Львівської області у сфері експорту, зокрема структурою та географією, а також експортом послуг.

«Сьогоднішня наша зустріч має надзвичайно велике значення, тому що, мабуть, реалізація експортного потенціалу і Львівщини в Україну вцілому сьогодні принципово виходить на новий рівень, завдяки тим зусиллям, які докладають Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Офіс із просування експорту», – повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Окрім того, він також додав, за 11-ть місяців 2017 року приріст експорту товарів із Львівщини становив 26,1 %.

«Мова йде про формування поля співпраці між державою та поодинокими експортерами. Львівська бізнес-школи УКУ виступає як певний місток між бізнесом та державним апаратом», – розповів академічний лідер програми «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу» Михайло Винницький.

Зазначимо, що 18 січня стартувала програма для керівників департаментів та підрозділів спеціалістів МЕРТ «Експортуй:команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу».

Програма передбачає розуміння специфіки міжнародної торгівлі, аналізу ринків та спрямована на допомогу бізнесу з метою виходу на міжнародні ринки.

Мета програми – забезпечити усвідомлення стратегій виходу українських компаній на міжнародні ринки (в розрізі перспективних секторів, визначених Експортною Стратегією України), практичних перепон в міжнародній торгівлі та практики їх подолання.

У межах «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу» учасники програми можуть ознайомитися із варіантами стратегій, які застосовують компанії для виходу на міжнародні ринки, їх перевагами і недоліками, можливостями управлінської команди МЕРТ сприяти  їх успіху, зв’язку між успіхом компаній і командним результатом МЕРТ.

Участь в програмі беруть спеціалісти МЕРТ та Офісу з просування експорту.

Програма працює за підтримки  Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – першого  в Україні та Молдові регіонального фонду прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).  Зауважимо, що Програма працює в межах Меморандуму про взаєморозуміння  та співробітництво між МЕРТ та цим фондом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*