Експортери Львівщини освоюють нові ринки

Центр підтримки експорту, що діє при Львівській торгово-промисловій палаті, надає підприємцям різноманітний спектр послуг, серед яких: оцінка готовності компанії до експорту, консультація щодо стандартів якості та стандартів безпеки в тих країнах, куди планується експорт.

У цьому напрямі фахівці палати працюють над організацією ділових місій, беруть участь у  профільних виставках та пошуках партнерів.

«Якщо у 2016 році, експортери робили акцент на країни Євросоюзу, то зараз розширюємось і на країни Близького Сходу і, маючи сертифікат Європейського Союзу, легше працювати на закордонних ринках. Вперше цього року ми організували Перший львівський експортний форум разом із канадськими, польськими та німецькими партнерами, що залишив дуже позитивні відгуки», – зазначив президент торгово-промислової палати Дмитро Афтанас.

У межах підтримки експорту відбулися двосторонні форуми, зокрема, українсько-польський та українсько-кіпрський форум, як наслідок – зростання зацікавленості до України та до Львівщини зокрема. Такі заходи відбуватимуться і надалі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*