Експортери Львівщини можуть пройти опитування щодо зацікавленості участі у закордонних виставках та ярмарках

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Завдання опитування – проаналізувати потреби українського бізнесу. Надалі – виробити механізм надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту.

Експортери, які хочуть представити свою продукцію на Національному стенді України в межах найбільш ключових закордонних міжнародних виставках та ярмарках мають пройти стисле електронне опитування. Воно доступне за посиланням.

Тут підприємці вказують контактні дані, галузь діяльності, регіон, де підприємство веде діяльність, основні продукти та послуги, експортний потенціал. Також учасник, який проходить опитування, має обрати пріоритетні п’ять країн ринків у фокусі, які б хотів відвідати. Окрім цього – п’ять пріоритетних закордонних міжнародних виставок та ярмарків, у яких підприємство хотіло б представити свою продукцію чи послуги.

Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року.

Запрошують долучитись до опитування й експортерів Львівщини.

Як розповіла керівник Служби експортера Львівської ОДА Христина Каліш облдержадміністрація постійно веде роботу із виходу підприємців області на зовнішні ринки.

«До прикладу, у 2019 році, ми провели три торговельні місії в Грузію, Нідерланди та Ізраїль. Всі вони спрямовані допомогти експортерам з Львівщини розширити власну діяльність та вийти на нові ринки. Це і презентація компаній, В2В зустрічі, виставки. Окрім презентації власного продукту, це гарна можливість налагодити прямі ділові контакти, а також ознайомитись з успішним досвідом компаній закордону», – розповіла вона.

Загалом до торговельних місій та виставки харчової продукції, яка відбулась у Німеччині, залучили понад два десятки підприємців-експортерів області.

У разі виникнення додаткових питань щодо проходження опитування можна звертатись до начальника відділу взаємодії та комунікацій з експортерами департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту Олександри Штонди, oshtonda@me.gov.ua, +380 (44) 596 67 95.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*