Експерти встановлюють причини аварії на шахті “Степова”

На сьогодні експерти отримали всі зразки предметів, які могли стати причиною спалаху на шахті “Степова” ДП “Львіввугілля”. Про це під час брифінгу сьогодні, 9 березня розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Вчора комісія озвучила декілька версій того, що могло стати причиною спалаху, але кожна із них потребує перевірки”, – зазначив голова ОДА.

За його словами, тривають опитування гірників, які на момент аварії були у лаві”Це дасть можливість прояснити ситуацію та дати загальну картину розслідування”, – наголосив очільник області.

Олег Синютка також зазначив, що на вчорашній день рівень метану на шахті при допустимій нормі 1,5 % сягав 4%. Для порівняння, на наступний день після аварії рівень метану сягав 17%. Воду за допомогою насосів, які працюють на повітрі, вже відкачали до безпечного рівня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*