Екскурсоводи транскордонного регіону Україна – Польща обмінюються досвідом щодо надання якісних послуг туристам

polskij-zhurnalist-shche-rano-suditi-yak-rozvivatimutsya-teper-polsko-ukrajinski-vidnosini-1596_XLЦими днями на Львівщині проходить семінар-тренінг для екскурсоводів та гідів-перекладачів із транскордонного регіону Україна – Польща, який організовано Асоціацією Гірських Провідників «Ровінь» в партнерстві з Польським туристично-краєзнавчим товариством в Перемишлі (Республіка Польща) при підтримці Львівської обласної державної адміністрації.

За інформацією департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, даний захід відбувається в рамках парасолькового проекту «Промоція спільної культорно-історичної спадщини Польщі та України – «Фортеці Перемишль»  в частині мікропроекту «Збільшення туристичної атракційності фортів в Мостиському районі та Перемишльському повіті».

Семінар-тренінг проводиться з метою розвитку транскордонного туризму, розробки та промоції нових спільних маршрутів у Львівській області та, зокрема, Мостиському районі, а також в Перемишльському повіті, забезпечення надання якісних послуг туристам, підвищення професійного рівня фахівців туристичного супроводу, вдосконалення методик, обміну думками і висвітлення актуальних питань, пов’язаних з розвитком в’їзного та внутрішнього туризму.

У цьогорічному навчальному заході беруть  участь фахівці туристичного супроводу Львівщини, члени Асоціації Гірських Провідників «Ровінь» та екскурсоводи Польського туристично-краєзнавчого товариства із Підкарпатського Воєводства.

Програмою семінару передбачено  лекції з історії Першої світової війни, фортеці в Перемишлі від середньовіччя до сучасності, а також відвідання  Сілезької групи фортів Перемишльської фортеці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*