Екскурсія музеями

qN7DMh0bMZs26 березня 2017 року група людей з Турківського району відвідали музеї  за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій.

У кожному з відвіданих музеїв було щось своє неповторне та оригінальне.   У Музеї-Арсенал представлено всі основні види зброї: холодна, метальна, вогнепальна, предмети захисного озброєння.
В експозиції репрезентовано всі типи середньовічних мечів: поясні, півтора- ручні, дворучні. Клинки багатьох позначені клеймами, символічними знаками, написами. Цікавим є півтора-ручний меч XIV століття, голівку руків’я якого оздоблює латунний хрест – знак Тевтонського ордену. Ця пам’ятка – свідок героїчної боротьби слов’янських народів проти німецьких рицарів. 

Музей  «Історичні коштовності», нікого не залишають байдужими чудові інтер’єри залів, оформлені у стилі пізнього класицизму, які остаточно сформувалися на поч. ХІХ ст. – підлога, інкрустована 14-ма породами дерева, вишукана стукова ліпнина, стіни викладені штучним мармуром, стародавні дзеркала в золочених рамах, мармуровий камін, кришталеві та бронзові люстри. PJnG7aU6jqY

«Палаццо Бандінеллі» Будинок загалом зберіг планувальну структуру, а також частково інтер’єри ХVІІ ст. На другому поверсі в парадній залі збереглися автентичні різьблені сволоки, білокам’яні міжвіконні колонки, інкрустовані алебастром. Будівля зазнавала неодноразових перебудов у ХVІІІ – ХІХ ст.

Сучасний вигляд – після ґрунтовної реставрації, проведеної у 2000 – 2007 роках.

На території Музей народної архітектури і побуту у Львові  площею 36 га умовно розділена на шість етнографічних зон. Кожна зона — це міні-село, що складається з 15‒20 пам’яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина». Цінними експонатами є сільська садиба з будинком 1812 року і стайнею 1903 року з села Либохора Турківського району..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*