Екоосвітяни регіонального ландшафтного парку «Надсянський» організували урок про важливість сортування відходів

Тема правильного сортування відходів є важливою та актуальною, тому вчитись сортувати їх правильно є першочерговим заходом у галузі екологічної освіти. Про це нагадують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

З метою підвищення екологічної свідомості та збагачення знань підростаючого покоління екоосвітяни регіонального ландшафтного парку «Надсянський» організували екоурок «Сортуй відходи правильно» для учнів Нижньояблунському НВК про важливість сортування відходів.

Під час уроку учні розмірковували хто і за яких обставин створює  відходи та що робити для зменшення кількісті сміття, чому  його сортувати та скидати у спеціально відведені контейнери.

Підмогою дітям став зошит “Сортуй відходи правильно”, надрукований за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища, який вчить правильно поводитися зі сміттям.

Учням дуже сподобалося заняття, вони зрозуміли, що кожен повинен заради збереження довкілля правильно сортувати відходи та за можливості, повторно  їх використовувати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*