Економічне прогнозування на рівні області обговорили під час тренінгу у Києві

Нещодавно, 25-26 лютого, у м. Києві відбувся практичний тренінг з економічного прогнозування канадського Проекту «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (Проект РЕОП) під головуванням старшого радника з економічних питань Проекту РЕОП Луї Теріо. Від Львівської області участь у семінарі взяли спеціалісти облдержадміністрації та виконавчих органів міських рад, а також викладачі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Учасники тренінгу розглянули питання побудови економічного прогнозу на рівні області. Окрім непрямих методів обрахунку випуску у секторах економіки, також були обговорені і визначені фактори, що є рушіями цього випуску у кожній з галузей регіону. Таким чином, як зазначалось під час семінару, економічний прогноз області враховуватиме структуру української економіки загалом і регіональної економіки зокрема.

За результатами цього практичного тренінгу буде розроблено економічний прогноз області, презентація якого запланована на 2013 рік.

Зазначимо також, що прогнозування економічних параметрів дасть змогу оцінити наявний ресурс області для майбутнього зростання і виокремити найбільш перспективні сектори економіки, підтримка яких забезпечить оптимальний розвиток економіки регіону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*