Екологи закликають берегти природу: в області видали “екологічні” листівки

З метою підвищення екологічної свідомості населення на Львівщині розробили й видали листівки-стікери на екологічну тематику. Ініціатором цього виступив департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Друковані матеріали поділені на шість тематичних напрямків. Зокрема, вони присвячені збереженню природи, сортуванню побутових відходів, запобіганню випалювання сухостоїв та зменшенню використання пластику у повсякденному житті. Також у листівках екологи закликають до раціонального використання водних ресурсів у побуті та захисту першоцвітів у природному середовищі.

ekonakleiki“Ці листівки ми плануємо розмістити на рекламних площах у громадському транспорті, а також поширювати серед навчальних закладів та установ природно-заповідного фонду області”, – розповів директор департаменту Руслан Гречаник.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*