Екологи розпочали операцію “Первоцвіт-2016”

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА в рамках щорічної операції “Первоцвіт”здійснили ряд рейдів можливими місцями збору та продажу квітів. Про це повідомив заступник директора департаменту Володимир Харчук. 

“Зазвичай такі рейди щороку ми починаємо проводити з 1-го березня, – розповів Володимир Харчук. – Але цьогоріч, зважаючи на теплу погоду, ми прийняли рішення стартувати уже у лютому”.

У ході операції уже виявлено перших порушників. Зокрема, складено 6 адмінпротоколів та вилучено 623 букетики первоцвітів.

Варто зазначити, що за знищення або незаконне вилучення квітів, які занесені до Червоної книги України, у законодавстві передбачено покарання. Зокрема, винні особи притягуються до адміністративної відповідальності, а також передбачено штраф в розмірі від 1700 до 3655 гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*