Екологія вперше за роки незалежності стала пріоритетом державної політики України

Україна виконала всі зобов’язання, пов’язані з внесками до Чорнобильського фонду «Укриття». Крім того, схвалено План заходів Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату в період до 2030 року та Концепцію реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього середовища.  

На думку міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака об’єднання Уряду та парламенту навколо вирішення екологічних проблем  свідчить про безповоротний шлях до кардинальної зміни екологічної свідомості українців. Про це він заявив сьогодні, коментуючи результати роботи Уряду України в 2017 році.

Нагадаємо, що днями Посол Євросоюзу Хюг Мінгареллі, коментуючи результати України у  впровадженні Угоди про асоціацію, відзначив прогрес у  сфері довкілля.

«Ми ухвалили низку важливих документів, які стратегічно змінять підхід в Україні до вирішення проблем довкілля. Нам також вдалося виконати значну кількість взятих на себе міжнародних зобов’язань та увійти в десятку лідерів  міжнародної кліматичної політики», – наголосив Остап Семерак.

За словами міністра, українська економіка поступово  почала переорієнтуватися на модель сталого розвитку. В країні почали активніше обговорювати  важливість швидкого впровадження зелених енергозаощадливих  технологій.

Він також підкреслив, що важливим досягненням року стало ухвалення Урядом України Національної стратегії управління відходами першого документу за всі роки незалежності, який визначає чітку державну політику поводження зі сміттям у найближчі 10 років.

Міністр також відзначив, що досягнення у сфері надрокористування. Зокрема, розроблення пакету законодавчих змін у сфері надрокористування, запровадження правила користування надрами з урахуванням екологічної складової, яка давно є нормою у світі, та ухвалення правила розробки нафтових і газових родовищ.

Крім того, у 2017 році Урядом  України було схвалено рішення про розширення мережі природоохоронних територій України на 17 тисяч 842 гектарів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*