Ефективне партнерство для розвитку територій розглянули на Міжрегіональному форумі

Сьогодні, 20 червня, на Львівщині стартував І Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій».

Представники Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської,  Давненько та Львівської областей обміняються думками щодо шляхів створення ефективного партнерства на місцевому рівні.

Учасники заходу, серед яких науковці, бізнесмени, представники громадських обєднань та влади мають на меті  розробити стратегічні ідеї для вирішення проблем сталого розвитку на основі найкращих міжнародних практик крізь призму цілей сталого розвитку ООН.

Участь у форумі взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Питання сталого розвитку та збалансування економічних, соціальних та інших  пріоритетів розвитку суспільства добре розуміють на державному рівні. Тому прийнято відповідні законодавчі нормативи, які регламентують порядок реалізації державної політики для досягнення цілей сталого розвитку. Ця проблематика також добре розуміється на рівні обласної влади. Особливо це актуально в процесі децентралізації, адже проблеми фінансового забезпечення, інфраструктурні проекти та впорядкування земельних відносин важливі для розвитку громад. В цьому контексті партнерство між громадами та районами неабияк сприятиме такому розвитку, адже спільні зусилля та обмін досвідом можуть дати більший результат», – зазначив Роман Филипів.

В межах форуму відбулись панельні дискусії та стратегічні сесії, серед яких ключові фактори реалізації партнерських проектів, економічний розвиток територій за принципами міжсекторної взаємодії, територія креативній індустрії  тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*