“Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”: охочих запрошують до участі у бізнес-майстерні

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації 20 листопада запрошує до участі у бізнес-майстерні для охочих розвивати співпрацю з Німеччиною “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”, а 21 листопада – до участі  у чергових відборах, присвячених дням GIZ у Львові.

У  2019 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування в Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany» за напрямками: Економічна кооперація без галузевої специфіки та Економічна кооперація з галузевою специфікою:  Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

Зареєструватись для участі у бізнес майстерні можна за посиланням, де розміщено програму та форму анкети реєстрації.

Подати попередню заявку для участі у відборах кандидатів на участь у бізнес-сесії в Німеччині можна до 12 листопада 2018 року можна тут.

Детальну інформацію щодо програми та днів GIZ у Львові можна отримати за посиланням. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*