«Єдине вікно» в управлінні Пенсійного фонду України в Турківському районі

Для забезпечення оперативного надання громадянам послуг, підвищення їх якості та зручності отримання,  в управлінні Пенсійного фонду України в Турківському районі з 1 вересня 2013 року запроваджено роботу приймальні за принципом «Єдиного вікна».

Головною метою роботи приймальні є забезпечення безперешкодного доступу усіх категорій громадян до необхідної інформації, а також здійснення прийому без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за дільничним принципом.

Послуги у «Єдиному вікні» можна отримати відразу, не вистоюючи черги під кабінетами. Тут кваліфіковано нададуть роз’яснення, консультації з питань пенсійного забезпечення, приймуть заяву та необхідні документи для призначення чи перерахунку пенсії, видадуть пенсійне посвідчення, нададуть зразки та бланки заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій.

За час роботи приймальні спеціалістами прийнято близько 1 тис. громадян, зокрема з питань призначення нових пенсій – 75 осіб, перерахунку пенсій – 189 та з інших питань – майже 700 осіб.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*