«Єдина краса – це здоров’я»: перша учасниця акції скористалась безкоштовними медичними послугами

17 листопада стартувала акція «Єдина краса – це здоров’я». 20 жінок, які постраждали від домашнього насильства, зможуть безкоштовно отримати послуги у медичному центрі «Новодерм».

Пропозицією вже скористалась перша учасниця. Вона обрала для себе послуги косметолога та гінеколога, зі здачею аналізів у медичній лабораторії «Сінево». Усі послуги є безкоштовними.

Жінка подякувала організаторам за таку можливість та відзначила фаховість й доброзичливість лікарів.

Акція триватиме до 17 грудня 2020 року. Жінки, які постраждали від домашнього насильства, зможуть обрати з-поміж безкоштовних послуг у медцентрі:

  • Гінекологія: огляд та консультація. Естетична гінекологія.
  • Пластична хірургія.
  • УЗ діагностика, огляд.
  • Дерматологічні консультації.
  • Косметологічні послуги.

«Тішить те, що в такий складний час пандемії місцевий бізнес є соціально відповідальним і знаходить можливість для організації таких благодійних акцій та допомоги жінкам, які страждають від домашнього насильства», – зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош.

Організаторами акції є: Медичний центр «Новодерм», благодійний фонд «Butterfly» за підтримки департаменту соціального захисту населення та медичної лабораторії «Сінево».

Додаткову інформацію щодо можливості участі в акції можна отримати за телефоном: 255-47-96.

Акція відбувається в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*