ДИТЯЧИЙ ТУРНІР «ДИВО-ШАШКИ У СНІЖНИХ КАРПАТАХ – 2019» ВІДБУВАЄТЬСЯ В ТУРЦІ В ТРИНАДЦЯТЕ

10 січня 2019 року в приміщенні Турківського НВК (вул. Молодіжна) в тринадцяте розпочався командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Враховуючи що цей захід має міжнародний характер і відбувається за участі закордонних спортсменів та з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат і дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації Оксані Манюх і Василю Поточному здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м.Турка дитячого командного всеукраїнського турніру з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Організаторами турніру крім відділу освіти, сектору молоді та спорту Турківської РДА та Турківської ДЮСШ «Юність» є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) і благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та ряд місцевих підприємців.

У змаганнях беруть участь – 24 команди (72 учасники віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Волинської областей та гості з м.Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 9 шашкістів (першорозрядники та майстер спорту Вікторія Прокопюк) 2001-2005 р.н. (всі учасники попередніх турнірів).

Вітати учасників під час урочистого відкриття прибули почесні гості: заступник голови Турківської районної державної адміністрації Юрій Лило, віце-президент федерації шашок України, міжнародний арбітр Костянтин Балтажи, віце-президент Федерації шашок України, президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Іван Ільницький, віце-президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Богдан Москаль, завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Василь Поточний, заслужений працівник культури України, директор районного народного дому Петро Косачевич. З різдвяними вітаннями та колядками для учасників виступили вихованці Турківського Будинку дитячо-юнацької творчості (директор Софія Багай) та колектив Турківського районного дому «Бойківські переспіви».

Турнір триватиме до 14 січня. Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Результати турніру висвітлюються в мережі Інтернет:

http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1291/

http://fmjd.org/results/tournaments/2019/fd_1297/

http://fmjd.org/results/viewpage.php?page_id=1

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*