Дитячій лікарні передали нове обладнання на 250 тисяч гривень

У понеділок, 1 лютого, благодійний фонд “Серце до серця” передав Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру нове обладнання: 10 шприцевих інфузійних насосів, загальною вартістю майже у 250 тис грн.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

“Кошти на закупівлю обладнання зібрали під час десятої акції “Врятуй життя дитини”, – зазначив Василь Мартиняк. – Незважаючи на складну ситуацію в державі, акція користується довірою у людей. На Львівщині, зокрема, у 2015 році  зібрали понад 238 000  гривень, що майже  удвічі більше ніж у 2014 році”.

Всього для дитячих лікарень України благодійний фонд “Серце до серця” придбав понад 80 шприцевих інфузійних насосів,  а також близько 13 тисяч шприців з аспіраційною голкою на суму понад  два мільйона гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*