Дитячій гала-концерт для поранених воїнів

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, що у Львові відвідали діти з Івано-Франківського міста Рогатин. Тут вони дали великий гала-концерт для поранених воїнів, що проходять лікування та реабілітацію в цьому лікувальному закладі. Понад двадцять номерів – танці, пісні, гуморески веселили молодих людей, які через російську агресію опинились у інвалідних візках та лікарняних ліжках. Гопак та аркан довелось танцювати у невеличкому холі при вході до терапевтичного корпусу госпіталю, а переодягатись у яскраві сценічні костюми просто у коридорі. Втім виступ дітей змогли побачити навіть ті хворі, які пересуваються на візках, або милицях. Почувши музику вони ліфтом спускались до входу у лікарняний корпус.

“Діти дуже старались передати ту наснагу та яскравість карпатського традиційного та сучасного танку, – розповіла Лілія Горинь. У вірші та співи вкладали більше ніж душу і серце. Бо всі розуміли, що перед нами наші герої, хлопці, про яких ми лише чули по телебаченню, та читали у бойових зведеннях. А тепер ці герої наші глядачі. І тому для них все має бути лише найкраще”.

Прикарпатські дитячі танцювальні колективи взяли шефство над трьома пораненими воїнами, Олександром Козачком, Михайлом Лялею та Андрієм Мельником. І хоча ці хлопці не є мешканцями Прикарпаття а народились хто на Львівщині, хто на Рівненщині, Рогатинці справедливо розсудили, що держава в нас одна, а значить і герої, які її захищають теж – лише наші! Після концерту, делегація від дитячих колективів завітала в палати до своїх підшефних, де передали гроші, які зібрали мешканці Рогатина для лікування захисників, та паперові квіти, які діти виготовили для поранених під час уроків праці.

Прощаючись і діти і поранені не приховували сліз. Надто сильними були емоції. Адже дитячі серця вони як чиста вода карпатських потічків. Можуть і прийняти на себе цілком дорослий біль, і полікувати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*