Директори ДЮСШ обговорили перспективи спортивної освіти в області

У четвер, 10 листопада, в актовій залі Франківської районної адміністрації м. Львова відбулась обласна нарада з питань стану та перспектив розвитку спортивної освіти у регіоні.

“Ми робимо все можливе, аби не допустити закриття спортивних закладів. Необхідно шукати шляхи вирішення проблем, як тільки вони виникають, оскільки діти мають займатися спортом, брати участь у змаганнях та перемагати, а не байдикувати на вулицях, – зазначив голова ОДА Олег Синютка. – Запевняю, що тим спортивним школам, які працюють і проявляють ініціативу ми зі свого боку всіляко сприятимемо, у тому числі і матеріально”.

Голова ОДА також закликав директорів ДЮСШ активізувати роботу щодо охоплення дітей різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи: “Саме від ДЮСШ, від вас залежить, чи буде у нас здорова спортивна нація, чи ми витрачатимемо кошти на ліки”.

У ході наради присутніх ознайомили із  підсумками  роботи за 2016 рік та завданнями на наступний рік, зокрема щодо реалізації у Львівській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності. Учасники наради також обговорили ряд важливих питань, зокрема про проведення диспансерного обстеження учнів ДЮСШ та організацію медичного супроводу вихованців спортивної школи й додержання санітарно-гігієнічних норм у місцях проведення навчально-тренувальних занять та змагань, про нові зміни в організації підготовки кадрів та підвищення кваліфікації фахівців сфери фізичної культури та спорту у системі спеціалізованих вищих навчальних закладів України тощо.

Варто також зазначити, що у рамках наради кращих працівників ДЮСШ Львівщини нагородили відзнаками Президента України – Ювілейними медалями “25 років Незалежності України”, а також почесними грамотами облдержадміністрації.

Участь у нараді взяли керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, інструктори сільського спорту, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*