Дипломатичний клуб Львова запрошує львів’ян та гостей міста на 3-ій доброчинний новорічно-різдвяний ярмарок «Даймо надію»

06 грудня 2014 року у фойє Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької відбудеться Третій дипломатичний доброчинний новорічно-різдвяний ярмарок «Даймо надію».

Мета заходу – збір коштів для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області, якими, зокрема, опікується Благодійний фонд «Даймо надію».

В організації Доброчинного Ярмарку беруть участь українські та іноземні дипломати, які працюють у Львові, керівники та співробітники генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Казахстану, Латвії, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Франції.

Від органів влади беруть участь: Представництво Міністерства закордонних справ України у Львові, Департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА, Управління зовнішніх відносин Львівської міської ради, Благодійний фонд «Даймо надію».

В межах Ярмарку планується святковий концерт, розіграш лотереї, аукціон, майстер-класи та виставка-продаж продукції країн, чиї дипломатичні представництва беруть участь в організації Ярмарку. Зокрема можна буде придбати новорічно-різдвяні сувенірно-подарункові товари та домашні солодощі.

Нагадаємо, що завдяки даній акції у 2012 році було зібрано 126 554 грн., а у 2013 році – 172 000 грн. Представники Благодійного фонду «Даймо надію» використали ці гроші для закупівлі найнеобхіднішого обладнання та матеріалів.

Дипломатичний клуб Львова щиро сподіваються, що громадськість і цього року відгукнеться на ініціативу і допоможе зібрати необхідні кошти для важкохворих дітей та їхніх родин!

Захід відбудеться з  12:00 до 16:00 години.

Телефон для довідок оргкомітету Ярмарку –  (032 ) 295-79-55

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*