“Динаміка розвитку економіки Львівщини – найкращий промоутер нашого краю”, – Олег Синютка на відкритті Економічного форуму

У Львові розпочав роботу традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч форум відбувається вже всімнадцяте та має назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні».

«Львівщина – це локомотив міжнародної співпраці. А громада області – це господарники, які завжди залишалися гідними, освіченими та небайдужими людьми. Це та громада, яка вміє і рахувати, і інвестувати, і розуміти як якісно вести господарство. Пенсійна реформа, закон про освіту, запровадження нових форм підтримки зовнішньоекономічної діяльності та вихід країни на ринок запозичень – все це впевнений рух на шляху до економічного зростання. Львівщина не лише налагодила ефективну роботу митниці та відремонтувала дороги, а й успішно бореться із корупцією», – зазначив під час урочистого відкриття Форуму Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Перший день Міжнародного економічного форуму включатиме чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосуватиметься питання реформ в Україні, реалізації сучасної економічної політики, відкритості влади та формування кузні професійно-технічних кадрів.

«Україна зробила новий крок, шо вимагає нових зусиль та енергії, перейшовши від політики економії до політики динамічного розвитку. Кожна з наших сьогоднішніх пленарних засідань актуальна не лише для Львівщини, а й усієї України. Безпека бізнесу, особистості та країни гарантується армією, що переходить на стандарти НАТО. Безпека і комфорт для ведення бізнесу дали можливість створити в області 50 нових виробничих потужностей та збільшувати кількість робочих місць. Ми створили систему супроводу інвестиційних проектів, що дає можливість одночасно вести 162 нових виробничих процеси. Ця динаміка є найкращим промоутером для нашого краю. Наша перемога базується на однакових цінностях зі світовим співтовариство. Тому можна впевнено сказати – найлегше вести бізнес тут, на Львівщині. Це результат співпраці бізнесу, влади та науки», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

За час роботи Форуму організатори очікують прибуття понад півтори тисячі гостей. Серед них – вище керівництво держави, інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Упродовж двох днів підпишуть ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для Львівщини та західного регіону, а й для країни загалом.

Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей та десятки провідних експертів і фахівців державного й приватного сектору.

Також заплановано фестиваль «Ярмарок фондів», на якому представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад у процесі децентралізації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*