Двоє представників Львівщини отримають премії Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 566-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» цьогоріч визначено 20 лауреатів премії, досягнення котрих сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Від Львівської області премії присуджено Ростиславу Височану – військовому капелану Української греко-католицької церкви Стрийської єпархії, та Софії Федині – доцентові кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Представники Львівщини отримають премії в розмірі 50 тис. гривень за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

Із повним списком лауреатів премії можна ознайомитися за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*