Два візити голови ЛОДА на Турківщину

Протягом останнього тижня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Михайлович Синютка з робочим візитом двічі відвідав Турківщину, в суботу, 16 липня та середу, 19 липня.

19 липня відбулася виробнича нарада в с.Нижня Яблунька з підрядниками, які виконують будівельні роботи з будівництва школи. Необхідно зазначити, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 461 «Щодо реалізації у 2017 році інвестиційних проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»  на будівництво Нижньояблунської школи виділено 4 млн. грн., Либохорської – 1 млн. грн.., а Лосинецької – 2 млн.300 тис грн.. 

Голова РДА Олександр Лабецький зазначив: «Станом на 19 липня підрядник приступив до робіт. Поки що працює тільки одна бригада, але в найближчий час буде додатково залучено ще кілька бригад будівельників. Я особисто контролюю хід виконання будівельних робіт, бо спільно з головою ОДА Олегом Михайловичем маємо бачення, щоб діти ще цього року зайшли в нове приміщення. І ми, як влада, зробимо все можливе, щоб виконати поставлену задачу. Щодо будівництва Либохорської та Лосинецької шкіл, то в найближчий тиждень-два підрядники приступлять до робіт. Я також особисто буду контролювати хід будівельних робіт цих об’єктів»

В рамках візиту головою ОДА Олегом Синюткою було оглянуто дорогу Бориня-Мохнате, де вже в найближчі 5-7 днів має бути завершено укладання бетонної основи, а також проводиться влаштування асфальту в селах Верхнє Висоцьке та Комарники.

Також голова ЛОДА проінспектував хід будівництва дороги Львів-Самбір-Ужгород на ділянці Розлуч-Турка, де йде влаштування другого шару асфальту.

Було проговорено питання підготовки до проведення Шостих Всесвітніх Бойківських фестин, з цією метою Олег Михайлович у п’ятницю проведе засідання обласного оргкомітету.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*