Дуальна форма навчання: у Новояворівську запустили навчально-практичний центр токарної справи

Центр створили для професійного навчання учнів, перепідготовки та підвищення кваліфікації на сучасному обладнанні за державними стандартами з професії «Токар». Оновлений центр оглянули заступник міністра освіти Павло Хобзей та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За кошти, виділені з державного бюджету, на створення навчально-практичного центру токарної справи в сумі 2,5 млн грн, придбали шість необхідних сучасних верстатів для навчання спеціалістів. Планується за кошти спецфонду навчального закладу реконструювати і обладнати кабінет професійно-теоретичної підготовки навчально-практичного центру токарної справи.

Створення навчально-практичного центру підвищить рівень професійного навчання за модульною формою, забезпечить підготовку кваліфікованих робітників, які адаптовані до умов праці на підприємстві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*