Дрогобичу загрожує екологічне лихо: у річку Тисменицю можуть зсунутися будинки, дорога та міст

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив провести  виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у місті Дрогобич. Комісія з питань ТЕБ та НС повинна вивчити проблемну ситуацією, яка склалася з річкою Тисменицею та напрацювати ряд заходів задля запобігання виникнення екологічного лиха.

“Річ у тім, що в межах міста річка Тисмениця має загрозливу ерозію в п’яти місцях: береги ріки підмило водою, відповідно існує загроза просадки грунту, зміни русла та обриву берега, – розповів начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий. – Це несе небезпеку для довколишніх будинків і загрожує безпосередньо життю людей. Якщо негайно не провести робіт з берегоукріплення, то у випадку повені чи паводку житлові будинки, промислові об’єкти, господарські споруди, дорога та навіть міст через Тисменицю  можуть зсунутися в річку”.

До речі, у селі Смільно, що у Дрогобицькому районі також існує загрозлива екологічна ситуація. Річка Бистриця підмиває сільське кладовище, відповідно існує загроза зсуву могил. На даний момент уже розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання берегоукріплюючих робіт.

Довідка:

Загалом у Львівській області налічується 2 522 річки загальною протяжність 11 574 км. На балансі Львівського облводресурсу знаходиться 778 км дамб обвалування, понад 90 км кріплення берегів річок, 13 насосних станцій.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*