Довгобуд у Винниках у найкоротший термін повністю підключать до інженерних мереж

Винна Гора_Таке завдання перед забудовником 42-квартирного житлового будинку на вул.Винна Гора у місті Винниках поставив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук під час засідання робочої групи з питань добудови проблемних об’єктів житлового будівництва на території області. Зокрема, він доручив у максимально короткий термін забезпечити повну газифікацію та електропостачання цього будинку, а також введення його в експлуатацію до листопада 2014 року.

Зазначимо, що зведення даного об’єкту розпочалось у 2008 році, ступінь його будівельної готовності становить 97%. Станом на сьогодні завершена частина робіт із підключення інженерних мереж, зокрема забезпечено водопостачання та каналізування. В подальшому необхідно провести газо- та електрифікацію будинку, благоустрій території та оздоблювальні роботи. Проблемним питанням залишається заборгованість власників квартир-інвесторів будівництва, а також порушення термінів введення об’єкту в експлуатацію з боку забудовника ПП «Будівельна фірма «Квартал плюс».

Як повідомив представник цього приватного підприємства, для добудови будинку на Винній Горі необхідно близько 500 тис. грн. Відтак, аби ввести його в експлуатацію вони максимально залучатимуть власні обігові кошти, а також кошти інвесторів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*