Дотримання карантину – не право, а обов’язок кожного, – Тарас Грень

Попри карантин та погіршення епідситуації, у Львові з 8 червня самовільно відновили роботу низка фітнес-клубів. Оскільки уряд передав повноваження поетапного послаблення карантину на місця, відповідні рішення повинна ухвалити обласна комісіям з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня, на Львівщині не було ухвалено рішення про послаблення карантину, відповідно робота фітнес-клубів зараз є порушенням.

«Оскільки карантинні обмеженні, передбачені постановою № 392 кабміну не послаблені, робота фітнес-клубів на сьогоднішній день, є такою, що порушує вимоги згаданої постанови. Відповідно ті клуби, які працюють у час карантину, можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності. Національна поліція веде превентивну роботу у цьому напрямку, вони залучають також міські структури до вирішення цього питання. Це не право громадян – дотримуватись чи не дотримуватись закону, це – обов’язок. Якщо фітнес-спільнота вважає, що їхні право якимось чином порушено – нехай у порядку, встановленому законом оскаржують питання, передбачені постановою № 392 КМУ – тоді суд ухвалить відповідні рішеня», – пояснив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

За його словами, на сьогодні в області показник інцидентності COVID-19 (кількість нових випадків захворювання за останні сім днів) складає 19,3-19,4 (за допустимої норми менше ніж 12). Тобто, відсутні правові підстави для послабення карантинних заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*