Досягнення та виклики – на Львівщині відбулась конференція «Стратегія розвитку Борислава»

9 вересня, з нагоди 630-річчя міста та відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Бориславі на Львівщині відбулась конференція «Стратегія розвитку Борислава». Захід об’єднав представників влади, культури та нафто-газової промисловості.

«За нашою спиною 630 років міста, яке пережило величезний злет та успіх. Та поруч з цим сьогодні перед ним стоять нові виклики. Найбільша дахова сонячна електростанція в Україні, яка знаходиться у Бориславі, є саме тим модерним вказівником подальшого напрямку розвитку міста. Нове джерело енергії – це невтомна праця великої кількості людей, за що вам велика дяка і шана», – зазначив у вітальному слові з нагоди відкриття голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під час конференції учасники працювали та ділились думками  у 4-х блоках: історичному, екологічному, енергетичному та рекреаційно-санаторному.

Відтак розглядали проблеми екологічного стану, видобуток йоду та брому та використання його-бромної води в лікувальних цілях, перспективи видобутку збільшення нафти, шляхи використання природного газу, впровадження відновлювальних джерел енергії, озокерит та його лікувальні властивості та чимало інших.

Окрім цього, в межах конференції міський голова підписав меморандум про намір співпраці та створення міжнародного фонду з холдингом «KINPRO holding GmdH».

Також учасники конференції відвідали історичні місця Борислава та насолодились театралізованим дійством струнного квартету “Семпліче”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*