Досвід Львівщини презентували на Національному форумі з питань комунікацій з громадськістю

Упродовж двох днів, 14-15 вересня, на Київщині, тривав II Національний форум фахівців органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю: інновації для участі громадськості у прийнятті рішень. В межах заходу учасники ділилися поглядами на сучасні виклики у роботі з громадськістю та успішним досвідом вирішення проблемних питань, отримали нові знання про ефективні інструменти комунікацій з громадськістю.

Львівщину презентувала в.о. начальника відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Христина Швец, яка поділилась досвідом роботи з громадськістю зокрема в межах організації та проведення масштабних заходів.

«Львівщина за останні роки активізувала та налагодила співпрацю з громадськістю на партнерських відносинах. Громадськість запрошують на круглі столи, зустрічі задля обговорення проблемних питань, нормативно-правових актів, а також організовуються спільні заходи. Спільно з громадськими організаціями проводимо Форуми. До прикладу у нас вже відбулось два Форуми для ГО на яких напрацьовували пропозиції до Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, а також щодо внесення змін до постанови КМУ», – розповіла Христина Швец.

Другий день форуму відбувався у форматі «Відкритий простір»- інноваційна соціальна технологія, застосування якої передбачає збір пропозицій та обмін досвідом учасників, що допомагає спланувати нові рішення у будь-якій сфері.

У цьому форматі Представники органів влади та громадськості спільно працювали в дискусійних сесіях над питанням: «Як зробити більш результативною співпрацю між органами виконавчої влади та громадськістю в процесі прийняття рішень”. Опісля відбулась презентація напрацювань, яку узагальнили в один порадник.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*