Доступна медицина: Максим Козицький ознайомився із будівництвом амбулаторії на Самбірщині

Сьогодні, 22 липня, у межах робочої поїздки до Самбірського району голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко ознайомилися із ходом будівництва амбулаторії у Новому Калинові.

Станом на сьогодні, амбулаторія групової практики повністю збудована. Окрім того, для медичної установи придбали усе необхідне обладнання та інвентар.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 10 млн  гривень, у тому числі співфінансування з місцевого бюджету – 1 мільйон 171 тисяча гривень.

Ця амбулаторія – одна з 43-х, які запрацюють на Львівщині і збудовані у межах програми “Доступна медицина”. Кожна з сільських амбулаторій отримує автомобіль Renault Duster, необхідне сучасне медичне обладнання та меблі.

Якісні медичні послуги тут зможуть отримувати майже 5 тисяч осіб не лише з Нового Калинова, але й сусідніх населених пунктів.

Загальна площа амбулаторії складає 344,41 кв.м. На подвір’ї встановили дитячий майданчик.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*