Достойна зарплата, соцгарантії та безкоштовне житло – на Львівщині запрошують до контрактної армії

Перевагами контрактної служби в армії на Львівщині вирішили скористатись вже 738 осіб. Такий результат озвучив в.о.військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Дмитро Акутін. 

На нараді із головами сільських та селищних рад Львівщини військовий комісар вкотре розповів про покращені умови служби, які держава пропонує контрактникам. Серед них – суттєве підвищення заробітної платні від 7 тисяч гривень і вище, повноцінне речове та продовольче забезпечення, можливість отримати житло. Держава передбачила для військовослужбовців одноразову матеріальну допомогу, яка суттєво зросла з початку року, оздоровчі кошти, відпустку та можливість професійного зростання.

Дмитро Акутін також відзначив, що найбільше добровольців на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України записуються у Миколаївському, Золочівському, Яворівському, Дрогобицькому, Самбірському районах, а також містах Борислав та Червоноград. Водночас, найменша активність у Львові, Городоцькому, Мостиському, Старосамбірському і Турківському районах.

Вимоги для кандидатів: вік – від 18 до 40 років, задовільний стан здоров’я, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку. Види контракту: терміном на 3 роки або короткотерміновий (на термін дії особливого періоду).

Усі зацікавлені можуть звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат – тел: (032) 260-26-44.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*