Дорожники минулого тижня залатали 6,5 тисяч квадратних метрів ям

Понад 6,5 тисяч квадратних метрів ямковості  усунули дорожники упродовж 18-23 травня на автошляхах у Львівській області. Станом на 25 травня з початку поточного року загалом ліквідували понад 100 тисяч квадратних метрів аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування.

Для цього підрядні організації використали понад 800 тон гарячої асфальтобетонної суміші. Роботи виконували як традиційними методами, так і зі застосуванням мадпадчерів (струменево-ін’єкційний метод). Щоденно на дорогах працювало 8-10 дорожніх бригад, 40-50 лінійних працівників.

Окрім того, заливали шви та тріщини у дорожньому покритті для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому.

Роботи виконують за кошти з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*