Дороги на Турківщині стануть кращими

З перших днів після призначення голови Турківської РДА Михайла Михайловича Коня уже вкотре продемонстрував свій господарський хист. Взявся за ремонт вулиць. І не дивлячись на те, що коштів катастрофічно не вистачає, роботи ведуться швидким темпами, і навіть у вечірній час.

Під час нашої розмови Михайло Михайлович запевнив, якщо не зашкодить погода, то протягом 10 днів буде відремонтовано вул. Січових Стрільців, зокрема на ділянці від санстанції до поліклініки, та на перехресті вул.. С.Стрільців – Міцкевича – майдан Шевченка укладуть суцільний шар асфальту, на решті вулиць буде проведено якісний ямковий ремонт. Заголом на ремонт цієї вулиці передбачено 390467 грн. На даний час уже проплачено 117 тис. грн. авансу. Дещо складніша ситуація з ремонту вул.. Шептицького. Однак, попри це, найближчими днями й тут буде укладено суцільний асфальт на частині вулиць (Локоть), на решті – проведено ямковий ремонт.Також відремонтують вул.. Міцкевича – від віадуку до початку вул.. Травнева. Ремонтні роботи проводять ПП «Бізнес – Асістанс Україна».

Треба сказати, що серйозно ускладнюється ремонт вулиць доставкою асфальту. Його завозять аж із Дрогобича. Але, щоб зняти цю проблему, Михайло Михайлович знайшов інвесторів, які взялися за відновлення роботи асфальтного заводу в нашому районі. Якщо не виникне якихось форс-мажорів, то він може запрацювати уже до кінця жовтня. Вигода від цього буде не лише в наявності асфальту в районі. А й у тому. Що ми зможемо його продавати своїм сусідам. З’являться нові робочі місця, збільшаться надходження в бюджет.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*