Дорогу Радехів-Червоноград ремонтує найсучасніша техніка

У четвер, 28 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка оглянув ремонтні роботи на дорозі Броди-Червоноград, зокрема на відтинку Радехів-Червоноград. Також керівник області ознайомився із новітньою дорожньою технікою “Саt”, за допомогою якої і здійснюють ремонт шляху.

“У 2016 році дорога Радехів-Червоноград увійшла до переліку доріг, які ми ремонтуватимемо за кошти від перевиконання митних платежів, – наголосив Олег Синютка. – На відтинку протяжністю 33 кілометри плануємо укріпити основу та прокласти два шари асфальту. Сподіваємось, до осені цього року ремонтні роботи завершать”.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан  Кандибор, відтинок шляху, на якому розпочали ремонті роботи, є вкрай важливим. Він з’єднує м. Червоноград із автомагістраллю Київ-Чоп і виходить до українсько-польського кордону.

Загальна вартість ремонту дороги, за словами Олега Синютки,  – 230 млн грн. А виконавцем ремонтних робіт є компанія “Автомагістраль-Південь”.

Також керівник Львівщини ознайомився із новітньою дорожньою технікою “Саt” американського виробництва. Її згідно із умовами тендеру і використовує підрядник для виконання ремонтних робіт. Зокрема для ремонту дороги Радехів-Червоноград залучили ресайклер, грейдер, грунтовий, пневмоколісний та асфальтний катки, а також великий та малий асфальтоукладачі. Компанія-підрядник гарантує якість покриття дороги протягом десяти років.

Додамо, що для виконання робіт на цьому шляху у м. Червонограді встановлять завод із виробництва асфальту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*