Дорогі наші захисники!

Засилаю найщиріші вітання вам, Українські військовослужбовці, хто захищав і захищає рідну землю. Вам, мужні, сильні чоловіки і жінки, наші герої, які ризикують своїм життям не заради відзнак і нагород, а лише тому, що мають таке покликання. У нелегкий час для України, коли ворог ступив на нашу землю, ви показали відданість, честь і високий професіоналізм!  Наші Збройні Сили – воїни миру, які стали на шляху російських військ та захистили Україну і східний кордон усього європейського континенту.

Ми гордимося українськими воїнами, бо російський агресор діє із застосуванням найсучаснішого озброєння, зокрема, сучасних танків, важкої артилерії, засобів протиповітряної оборони та розвідки. Але ми навчилися протистояти російському агресорові, наша незламність, бойовий досвід і вірність обов’язку – запорука перемоги у війні.

Висловлюю слова глибокої вдячності ветеранам Збройних Сил України, військовослужбовцям, які повернулися до своїх домівок з важкими пораненнями.

Низько схиляю голову перед Новітніми Героями, їхніми родинами, ми ніколи не забудемо про подвиг українських бійців.

Вітаю військовослужбовців, наших солдатів і офіцерів, їхні родини із Днем Збройних Сил України!   Бажаю мирного неба, доброго здоров’я, відваги і мудрості, Господнього благословення всім воїнам, їхнім родинам, всьому Українському народові.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! Героям слава!

Голова райдержадміністрації          Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ       

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*