Допитливі та активні – Олег Синютка зустрівся із молоддю Львівщини

24 лютого у Львівському обласному молодіжному центрі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із молоддю Львівської області.

Підтримка молодіжних ініціатив, поїздки, відпочинок, соціальні мережі, молодіжна політика в регіоні – лише  незначна частка запитань порушених у дружній бесіді молодих лідерів і очільника області.

У неформальній обстановці Олег Синютка поділився міркуваннями про те, чого не слід забувати молоді.

«Завжди залишайтеся собою та гордіться тим, що ви – українці. Не забувайте про те, що ви молоді люди, тому не тратьте на марно час та старайтеся використовувати його з користю, адже молодість дуже швидко минає», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації.

У межах зустрічі також розглянули питання освіти, створення нових робочих місць та відкриття нових виробничих потужностей на території Львівської області.

Зустріч з молоддю Львівщини тривала понад годину.

Нагадаємо, що 9 грудня Олег Синютка в межах освітнього візиту «Мандрівка до міста зі змістом – Львів»  зустрічався із молодіжними лідерами Донецької області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*