Допомога учасникам АТО у Турківському районі

images

Допомога учасникам АТО – це вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Усі волонтерські організації, які навколо неї групуються, повинні дбати про те, аби кошти, виділені небайдужими людьми, йшли за призначенням та сприяли тому, щоб якомога більше життів військовослужбовців були збережені.
З розумінням до цих подій ставляться жителі нашого району та голови місцевих рад – за що ми щиро вдячні їм.
IMG_2989На цьому тижні Боберківська сільська рада зібрала продукти на суму понад 13 000 гривень. Депутати місцевої ради організували збір по своїх округах, а жителі, в свою чергу, швидко і активно підтримали цю акцію. Люди давали все що їм під силу і для необхідно армії : макарони, гречку, крупи, цукор, консерви, згущене молоко, тушонки, сало, олію, каву, чай, печиво, цукерки, засоби гігієни, сигарети та теплі шкарпетки.
IMG_2982Громадою Карпатської сільської ради було зібрано понад тонну продуктів харчування (макарони, різні крупи, цукор, олія, чай, кава, чіпси), засоби гігієни та теплі речі. Все це було гарно упаковано і підписано. Таку допомогу населення дає щиро і з великим бажанням підтримати наших хлопців на сході.
IMG_2995Чимало допомоги зібрано Присліпською сільською радою.
Більше тонни продуктів привезли в районну раду звідки буде відправлено в зону АТО, а саме: тушонки, паштети, дуже багато сала, макарони, різні крупи та теплі речі.
Окрім цього громада села зібрала для підтримки наших воїнів 9 670 гривень.

Нижньотурівська сільська рада також на цьому тижні зібрала допомогу для учасників бойових дій. Батьки та жителі даної місцевої ради зготували адресну допомогу своєму сину, земляку В.Самусю, закупивши йому всі необхідні речі та продукти харчування. Також громада зібрала макарони, різні крупи до 100 кілограм, олію, засоби гігієни.
Активно попрацювали депутати Нижньояблунської сільської ради, розділившись по своїх округах для збору коштів, а саме:депутат Питчак С.В.(вулиці Набережна, Квичівський горб, Заповідник) зібрав 1095 грн.; депутат Кузан І.І.(вулиця Федьковича) – 640 грн.; депутат Ковальчин С.П.(вул.Зелена) – 810 грн.; депутат Голованич І.М.(вулиці Заріччя, Щомаківський горб)- 630 грн. , депутат Гунза М.І. (вулиця Центральна) – 1330 гривень. Підприємець Данило І.І., власник диско- бару, також долучився до громади села і надав допомогу 3 200 грн. Загальну суму 7 705 гривень буде спрямовано на потреби учасникам АТО. Сільська рада вдячна жителям села за розуміння і підтримку.
Дуже добре організували збір продуктів харчування жителі села Дністрик-Дубовий для наших захисників. Понад 400 кілограмів продуктових наборів розфасували у 28 ящиків. Жінки організували домашню випічку, а також заморозили молоко та на кожному пакунку написали перелік продуктів. Крім цього зібрали 630 гривень. Думаємо, це нашим хлопцям на передовій дуже сподобається. Транспорт для перевезення цих продуктів забезпечив Степан Криванчик.
Приємно те, що байдужих людей майже не зустрічається. На потреби армії відгукуються дуже швидко. Прикладом є житель с. Верхнє Василь Цибак. Почувши, що необхідно купити бензопилу для хлопців на передовій, не задумуючись першим здав 100 гривень та передав упаковку запальничок. Думаю, що таких прикладів можна навести багато.
Римо-католицька парафія міста Турка поофірувала на армію 1000 гривень, ящик продуктів харчування та ящик миючих засобів, за що щиро вдячні їм.
Фондом «Милосердя» надано ящик паперових рушничків та ящик засобів гігієни.
Жителька міста Турка, І.Баран принесла великий пакунок з продуктами харчування.
Учні Вовченського НВК сплели маскувальну сітку і передали в зону АТО.

А діти Турківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 підготували листівки, малюнки, побажання для наших захисників.
Основне в них побажання «Повертайтеся живими!».
Валентин , учень 2 класу, написав:
Привіт, наші бійці,
Ви справжні молодці.
За Батьківщину стоїте,
Нас дітей бороните
У дощ, у сніг, любу погоду,
Ви стоїте за волю Українського народу!

Щиро вдячні вам, любі діточки, за ваші добрі серця.
Всю цю допомогу посортовано, запаковано в ящики, як продуктові набори . 12 лютого Оксана Кузьмич відвезла та передала її представнику батальйону «Донбас» Сергію Мамчуру у Львові, а вже звідти допомогу скерують бійцям АТО.
За кошти, зібрані сільськими радами, було закуплено форму, взуття та інші необхідні речі чотирьом учасникам АТО з нашого району на суму 6465 грн., 11000 гривень передали Г.Когуту.
Ми щиро вдячні всім небайдужим жителям району за людяність, доброту, співчуття та розуміння.
Для тих, хто бажає долучитися до допомоги українській армії, є можливість зробити внесок, звернувшись до місцевих рад на території якої ви проживаєте.
Наразі кожен бажаючий може принести до приміщення районної ради (перший поверх) продукти, одяг та амуніцію, де речі сортують, пакують у ящики, обліковують та доставляють на передову згідно заявок батальйонів.

Виконавчий апарат  Турківської  районної ради.

turka.net.ua

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*