Додому із зони АТО повернулись понад 300 прикордонників Західного регіонального управління

_DSC0285

Понад 300 прикордонників Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України сьогодні урочисто зустріли у Кінологічному навчальному центрі, що в місті Великі мости Сокальського району. Впродовж двох місяців бійці 3 та 7 мотоманеврених бригад виконували покладені на них завдання в зоні АТО у Луганській області.

Бійців зустрічали начальник Західного регіонального управління  Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Андрусік, голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, а також керівництво району, духовенство, місцеві мешканці і рідні.

За віддану службу прикордонники отримали нагороди, грамоти й листи подяки, зокрема й від голови Львівської ОДА Ірини Сех.

«Нема слів, щоб висловити Вам вдячність. Тому просто вклоняюся кожному з вас за ваш героїзм. Вклоняюся вашим мамам, які виховали таких гідних українців, і які, хоч як розривалося серце, благословили вас на цю війну.

…Україна змінюється. І ці історичні зміни відбуваються просто на наших очах. Ми з вами стали свідками по суті дива, коли за дуже короткий час відродилася, а можливо й заново народилася українська армія. Її десятиліттями знищували, а вона за місяць-два зуміла перетворитися на справжню боєздатну силу. Чому це стало можливим?  Через те, що армія – це не тільки танки і гармати, зброя й набої. Армія – це передусім люди», – сказала Ірина Сех у своєму вітальному слові.

Як пояснили прикордонники, їхніми завданнями були охорона кордону, боротьба з диверсійними групами, зачистка місцевості, збір інформації.

«Понад місяць район оборони 7 мотоманевреної групи перебував в оточенні ворога. Це унеможливлювало забезпечення військових усіма необхідними засобами. Незважаючи на надскладні умови, весь особовий склад успішно виконав покладені на них завдання і в повному складі повернувся до своїх родин», – сказав командир 7 мотоманевреної бригади підполковник Віктор Явтушенко.

Він також подякував батькам своїх бійців за те, що вони «виховали справжніх мужчин», а, звертаючись  до своїх побратимів, подякував, що «витримали, вистояли і не підвели».

Прикордонники, які повернулись зі зони АТО, зараз мають можливість побути зі своїми рідними. Водночас, як повідомив  начальник Західного регіонального управління  Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Андрусік, є бійці, які вже зараз готові повернутись на Схід.

Додамо, що серед бійців 3 та 7 мотоманеврених бригад за два місяці виконання завдань в зоні АТО, отримали поранення 11 прикордонників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*