Добровольці четвертої хвилі мобілізації на захисті спокою Українців

Блок пост на передовій – це не лише місце служби, тут люди проводять частину свого життя: вони тут живуть, сплять, готують їжу, сумують за домом та близькими. Перебування в цьому «укріп-районі» досить тривале – 2 місяці а то й більше, тому комфорт гвардійці собі створюють самі: вони облаштували кімнату для активного відпочинку, де можна і чаю попити, і почитати, коли є час. Навіть польова капличка є на командному пункті, а військовий капелан отець Роман освятив цей релігійний куток.

Сьогодні тут бійці, які прийшли на службу в Національну гвардію України під час четвертої хвилі мобілізації. Майже 70% з них прийшли добровольцями з єдиною метою боронити рідну державу для своїх дітей та сімей. «В мене дома залишилися діти та онуки, – посміхається мобілізований в літах боєць Микола, – молодший онук тільки-но починає ходити, ось стане на ноги і прийде мене поміняє».

Головною задачею цього пропускного пункту є не допустити ввозу зброї боєприпасів та іншого небезпечного вантажу, який може потрапити з зони АТО на мирну територію. Тому стоять хлопці на своїх постах цілодобово в бронежилетах, шоломах, озброєні штатною зброєю, кажуть: «Безпека перш за все, тут завжди треба бути напоготові».

Працює пункт пропуску швидко та чітко, кожен знає свою задачу, тому і не виникає тут заторів та не ускладняється рух. А вразі небезпеки наступу ворожих сил, гвардійці готові дати гідну відсіч.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*