До відома українських експортерів, які співпрацюють із країнами-членами Митного Союзу

Державне підприємство  “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” звертає увагу вітчизняних виробників, які експортують свою продукцію до країн-членів Митного союзу на важливості дотримання вимог технічних регламентів, що діють на території цих країн.

Станом на сьогодні держави, які є членами Митного союзу, прийняли 31 технічний регламент. Зокрема, у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфюмерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів та тракторів.

З переліком і текстами технічних регламентів можна ознайомитися на сайті Митного союзу – www.tsouz.ru (розділ «База данных», підрозділ «Разработка технических регламентов»).

Розробка технічних регламентів Митного союзу здійснюється відповідно до «Положення про порядок розробки, прийняття, внесення змін та відміни технічного регламенту Митного союзу», затвердженого Рішенням Комісії зазначеної регіональної організації від 20.06.2012 № 48. Пункт 9 зазначеного Положення передбачає участь зацікавлених осіб третіх країн у громадському обговоренні проекту технічного регламенту Митного союзу.

Зацікавлені українські виробники можуть безпосередньо приймати участь у громадських обговореннях проектів технічних регламентів Митного союзу та направляти пропозиції на адресу Євразійської економічної комісії: 119121, м. Москва, Смоленський бульвар, д.3/5, будівля 1.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*