До відома працедавців!  

banner_мiнiмальна_з_пІнформуємо Вас, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати за місяць становить 3200 гривень, а погодинний – 19,43 гривень.

Підвищення заробітної плати має дати істотний імпульс для розвитку територій, адже це:

– покращення добробуту громадян та збільшення платоспроможного попиту;

– збільшення надходжень до бюджетів;

– підвищення продуктивності роботи найманих працівників.

Шановні суб’єкти господарювання просимо Вас усвідомити, що саме від рівня виплати заробітної плати сьогодні залежить:

розвиток соціальної інфраструктури наших населених пунктів;

– рівень надання освітніх і медичних послуг;

– благоустрій та культурний поступ громад.

Нині саме Ви впливаєте на соціально-економічний розвиток населених пунктів нашого району. Закликаємо Вас дотримуватися умов чинного законодавства щодо розміру нарахування та виплати заробітної плати.

Попереджаємо і про те, що до суб’єктів господарювання, які порушують податкове і трудове законодавство будуть застосовуватися суворі штрафні санкції, а саме:

– у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час розмір штрафної санкції складатиме 96 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

– недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

– за недопущення до перевірки з питань дотримання законодавства про працю передбачені фінансові санкції у розмірі 320 000 гривень.

У свою чергу гарантуємо надання Вам усілякої допомоги у межах компетенції щодо ведення вашої підприємницької діяльності.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*