До відома платників податків

Турківське відділення Старосамбірської МДПІ доводить до відома платників податків,що нещодавно в ДПІ у Самбірському районі відкрито пункт відділу реєстрації користувачів при ДПС у Львівській області Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, який буде обслуговувати платників податків Турківщини. До цього часу безкоштовно отримати таку послугу можна було лише в регіональному відділенні Акредитованого центру сертифікації ключів при ДПС у Львівській області.

Отримати електронні ключі цифрового підпису можуть не тільки суб’єкти господарювання, а й фізичні особи. Адже до 30 квітня триває кампанія декларування доходів громадян, і в цьому році їм вперше надано можливість подати декларацію про доходи через Інтернет.

Безкоштовний сервіс податкової служби став альтернативою придбання цифрового підпису в комерційних установах та дозволив платникам заощаджувати кошти.

Інформацію щодо роботи відділу реєстрації користувачів можна отримати телефоном (236) 3-21-11, або у каб.№101-А Державної податкової інспекції у Самбірському районі (м.Самбір, вул.Чорновола, 2а).

Також можна скористатися офіційним веб-сайтом АЦСК ІДД ДПС – www.acskidd.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*