До відома підприємців

На виконання доручення керівництва облдержадміністрації від 18.08.2015 № 11/8-12254/0/1-15 до листа громадської організації «Держава: Всеукраїнська громадська ініціатива» від 12.08.2015 № 20/2015 інформуємо про наступне.

За результатами першого громадського науково-практичного семінару на тему «Практичне самоврядування в Україні та відродження економічно спроможних та убезпечених територіальних громад: роль держави в поєднанні з приватними економічними ініціативами», який відбувся в Києві 12 червня 2015 року прийнято Меморандум про спільні дії по сприянню у відродженні територіальних громад.

Учасниками науково-практичного семінару були представники громадянського суспільства, новаторів та інноваторів, які висловили свої пропозиції спрямовані на відродження економічно спроможних територіальних громад – спільнот на своїх територіях.

В умовах сучасних процесів об’єднання територіальних громад  вищезгадані пропозиції дадуть змогу  створити концептуально нові міні-поліси з працевлаштуванням всіх категорій населення. Такі моделі дозволять забезпечити громади екологічно чистими продуктами харчування, досягти економічної самодостатності для кожної сім’ї, громади, області. Крім того, в даних програмах є моделі, які дозволять створити для демобілізованих воїнів АТО окремі міні-поліси (100-150) сімей із забезпеченням їх роботою та заробітною платнею, а також створити умови  їхньої соціальної реабілітації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*