До уваги застрахованих осіб

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що з набранням чинності 26.11.2020 Закону України “Про внесення змін до розділу ІІ “Прикінцеві положення ” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік” відновлено фінансування реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм.

Застраховані особи, які потребують лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК можуть скористатися цією послугою з правом вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності направляється у реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо з жіночої консультації. Застрахована особа, що брала участь в АТО (ООС), має право на лікування у супроводі членів сім’ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти) один раз після демобілізації.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем або ЛКК і становить не більше 24 днів. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей забезпечується Фондом соціального страхування України.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий  Самбір

(269) 3-21-42 –м. Турка

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*