ДО УВАГИ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

Старосамбірське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області доводить до відома застрахованих осіб, які потребують лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК, можуть скористатися даною послугою з правом вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу. Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності направляється у реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо з жіночої консультації. Застрахована особа, що брала участь в АТО має право на лікування ( у супроводі членів сім’ї – чоловік/дружина, неповнолітні діти ).

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем, або ЛКК, але не більше ніж 24 дні. На час перебування застрахованої особи у санаторно – курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб  та членів їх сімей проводиться Фондом соціального страхування України.

Більш детальну інформацію можна  отримати за телефоном:

21-4-91, 21-4-43, 21-3-67  – м. Старий Самбір

( 263) 3-21-42 м.Турка

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*