До уваги водіїв: зміни в організації дорожнього руху

У четвер, 9 червня, розпочались ремонтні роботи з демонтажу та заміни деформаційних швів шляхопроводу на дорозі М-06 Київ-Чоп, поблизу ТРЦ “King Cross Leopolis”. Про це повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

“Тимчасова схема організації дорожнього руху на період вказаних робіт узгоджена у встановленому порядку, – зазначив Роман Кокотайло. – Все влаштування та підготовка виконані згідно норм та специфікацій”.

Так, рух автотранспорту напрямку: м. Львів (вул. Стрийська) – Київ та напрямку Краковець, Шегині (західний обхід м. Львова) – Київ здійснюватиметься через с. Солонка з розворотом перед с. Ков’ярі та подальшим правоповоротним з’їздом перед АЗС “WOG”, мотель “Катерина”, стадіон “Арена-Львів”.

Зазначимо, що рух автотранспорту напрямків Київ – Чоп та Чоп – Київ здійснюватиметься за існуючою схемою організації дорожнього руху.

Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно 30 днів.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Тимчасові схеми дорожнього руху додаються: схема 1, схема 2.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*