До уваги водіїв! У напрямку Турківського та Сколівського районів сильна ожеледь

Зранку у суботу, 28 листопада, внаслідок несприятливих погодних умов, а саме низької температури повітря та крижаного дощу, на дорогах загального користування у Турківському та Сколівському районах Львівщини утворилась сильна ожеледиця. Зокрема, найбільше ускладнено проїзд транспорту на ділянках автодоріг “Київ-Чоп”, “Сколе-Славське”, “Бориня-Мохнате”.

За інформацією Служби автомобільних доріг Львівської області, станом на 12 год. підрозділи ДП “Львівський облавтодор” здійснили посипання цих трас піщано-сольовою сумішшю, задіяні всі піскорозкидачі.

Також зазначимо, що сьогодні вночі на території області теж очікуються складні погодні умови, зокрема мороз та опади. Тому закликаємо водіїв бути надзвичайно уважними, користуватися пасками безпеки та не перевищувати швидкість. Дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, а також уникайте ризикованих маневрувань!

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*